Personaldisponent (m/w/d)

United Solutions GmbH

Wir bieten:

  • 2.300 - 2.700 € Monatlich brutto
  • Arbeitsvertrag, Dauerhafte Arbeit
  • Unterkunft

Erforderlich:

  • Jahre Erfahrung: 2
  • Führerschein: B
  • Lebenslauf
  • Polnisch, Fließend
    Deutsch, Gut

Arbeitsort:

Hamburg, Deutschland

Stellenbeschreibung:

Obowiązki:

-stały kontakt z niemieckim pracodawcami (realizowanie zleceń, polegających na zatrudnianiu pracowników)
-przedstawianie profili kandydatów do niemieckich pracodawców
-dopełnianie formalności z zatrudnianymi pracownikami (wypełnianie kwestionariuszy osobowych, podpisywanie umów)
-wyszukiwanie, wynajem i rozliczanie zakwaterowania dla pracowników w Niemczech
-organizacja transportu dla pracowników
-selekcja Kandydatów oraz monitorowanie wyników pracy zatrudnionych pracowników
w razie potrzeby tłumaczenie dokumentów firmowych

Wymagania:

-doświadczenie w pracy w agencji pracy tymczasowej lub firmy delegującej pracowników za granicę
-bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
-znajomość pakietu MS Office
-odpowiedzialność i wysoka kultura osobista
-mile widziane czynne prawo jazdy kategorii B
-mobilność i dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

-przyjazne warunki pracy w młodym zespole
-możliwość zdobycia doświadczania w agencji pracy
-niezbędne narzędzia pracy
-umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie + premie

Einloggen oder Registrieren um dich zu bewerben

Login Registrieren