Krankenschwester (m/w/d)

Kleeblatt Pflegeheime gGmbH

Wir bieten:

  • 3.000 - 3.200 € Monatlich brutto
  • Arbeitsvertrag, Dauerhafte Arbeit
  • Unterkunft

Erforderlich:

  • Jahre Erfahrung: 1
  • Führerschein: B
  • Eigenes Auto
  • Lebenslauf
  • Deutsch, Gut

Arbeitsort:

Bönnigheim, Deutschland

Stellenbeschreibung:

Pielegniarka/pielęgniarz

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko pielęgniarka/pielęgniarz w rejonie miejscowości Ludwigsburg.Praca jest bezpośrednio u Niemieckiego pracodawcy - nie przez agencje pracy. System 3 zmianowy, po 8-godz. dziennie Możliwość wyjazdów turnusowych -11/10 (11 dni pracy i 10 dni wolnego)

Wymagania

-Ukończone wykształcenie w kierunku pielęgniarstwa: dyplom magisterski lub licencjacki, dyplom pielęgniarki.
-Znajomości języka niemieckiego min. A2-B1
-Rzetelność i elastyczność
-Dodatkowe korzyści z posiadania samochodu.

Oferujemy

-Wynagrodzenie od 3.000 € brutto (39 godz./tyg.)
-Zakwaterowanie w dobrej cenie
-Dodatki za nadgodziny
-Dodatki nocne, świąteczne, za niedzielę
-Dodatek za pracę 24.12 i 31.12
-Roczne Premie 80 % wypłaty - wypłacane w listopadzie
-Roczne Premie wydajnościowe ok. 400 € - wypłacane w kwietniu
-Urlop- 6 tygodni
-Podczas wyjazdów turnusowych (11 dni pracy i 10 dni wolnego = 78 % czasu) wynagrodzenie 2.450 € brutto + wszystkie ww. dodatki.

Einloggen oder Registrieren um dich zu bewerben

Login Registrieren