Staplerfahrer (m/w/d)

GIL Solutions GmbH

Wir bieten:

  • 13,00 - 14,00 € pro Stunde brutto
  • Arbeitsvertrag, Dauerhafte Arbeit
  • Unterkunft

Erforderlich:

  • Jahre Erfahrung: 1
  • Führerschein: B
  • Eigenes Auto
  • Lebenslauf

Arbeitsort:

Hückelhoven, Deutschland

Stellenbeschreibung:

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (wysokiego składu)

Zadania:

Umiejętność posługiwania się wózkiem widłowym
Sortownie i pakowanie towarów
Gotowość do pracy na zmiany

Wymagania:

Aktualne uprawnienia na wózek widłowy ( warunek konieczny )
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

Wynagrodzenie 13-14€ euro brutto/godzinę
Możliwość nadgodzin
Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę (150€)
Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Einloggen oder Registrieren um dich zu bewerben

Login Registrieren