Berufskraftfahrer (m/w/d)

Luksmann Human Resources

Wir bieten:

  • 1.396 - 2.895 € Monatlich brutto
  • Arbeitsvertrag, Dauerhafte Arbeit

Erforderlich:

  • Jahre Erfahrung: 1
  • Führerschein: C+E

Arbeitsort:

Norymberga, Deutschland

Stellenbeschreibung:

Kierowca CE – Würzburg – wywrotka/cysterna- 3/1! Ref. 163

region zatrudnienia: Bawaria, okolice Würzburg

Podstawowe obowiązki:

prowadzenie zestawu typu ciągnik siodłowy + naczepa wywrotka lub cysterna
trasy dalekobieżne i krótkobieżne po Niemczech, głównie trasy liniowe między budowami
przewóz towarów sypkich, brak udziału w załadunku/zabezpieczaniu towaru

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

pracę stałą lub w systemie 3/1 od poniedziałku do piątku, weekendy zawsze wolne
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej
nowa flota pojazdów, auta wyposażone w klimatyzacje, lodówki, duże kabiny do spania
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
dostępne zakwaterowanie w mieszkaniach służbowych na terenie firmy
pełny miesiąc pracy: 3000 € brutto na umowie + ustawowe diety 14/28 €
system 3/1: 2400 € brutto na umowie + ustawowe diety 14/28 €
szacunkowa kwota netto po odjęciu podatku i dodaniu diet wynosi przy pracy stałej między 2450€ netto a 2750 € netto zależnie od Pańskiej klasy podatkowej, w systemie 3/1 wyniesie między 2050€ a 2250€ netto

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
płatny urlop wypoczynkowy
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy
doświadczenia jako kierowca CE min. 3 lata, najlepiej na wywrotkach/cysternach
komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub ang

Einloggen oder Registrieren um dich zu bewerben

Login Registrieren