Berufskraftfahrer (m/w/d)

Luksmann Human Resources

Wir bieten:

  • 1.900 - 3.000 € Monatlich netto
  • Arbeitsvertrag, Dauerhafte Arbeit

Erforderlich:

  • Jahre Erfahrung: 1
  • Führerschein: C+E

Arbeitsort:

Kassel, Deutschland

Stellenbeschreibung:

Kierowca C+E w Niemczech- System 2-2! Ref.117

region zatrudnienia: Hesja, Kassel

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie zestawu z przyczepą (oś skrętna) i dźwigiem lub zestaw z naczepą i dźwigiem. Nowe Mercedesy w flocie firmy
zmiany dzienne i nocne, wolne weekendy, sobota pracująca może się zdarzyć sporadycznie
trasy dalekobieżne Niemczech
przewóz materiałów budowlanych takich jak cegły, czy kostka brukowa
praca polega na zaopatrywaniu placów budowy

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
pracę stałą lub w systemie 3/1 lub 2/2
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
firma gwarantuje następujące wynagrodzenie po odjęciu podatku i dodaniu diet i dodatków:
system 2/2 : 1800 € netto + 100 € dodatek za obsługę dźwigu=1900 € netto
system 3/1: 2350 € netto + 150 € dodatek za obsługę dźwigu=2500 € netto
praca stała: 2800 € netto +200 € dodatek za obsługę dźwigu=3000 € netto

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
płatny urlop wypoczynkowy
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
zakwaterowanie w aucie podczas tras + baza socjalna przy firmie, możliwość wynajmu zakwaterowania koszt ok. 100€-200€, do omówienia z firmą - trzeba wcześniej zgłosić chęć rezerwacji, zależnie od dostępności

Wymagamy:

prawa jazdy kategorii CE z kodem 95, karta kierowcy
mile widziane uprawnienia na dźwigi, nie jest to jednak wymóg konieczny
doświadczenia jako kierowca CE min. 1 rok z przyczepą lub naczepą z dźwigiem
podstawowa znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Einloggen oder Registrieren um dich zu bewerben

Login Registrieren