Berufskraftfahrer (m/w/d)

Luksmann Human Resources

Wir bieten:

  • 2.050 - 2.250 € Monatlich netto
  • Arbeitsvertrag, Dauerhafte Arbeit

Erforderlich:

  • Jahre Erfahrung: 1
  • Führerschein: C+E

Arbeitsort:

Hamburg, Deutschland

Stellenbeschreibung:

Kierowca CE - plandeka - Ref. 433
region zatrudnienia: Nadrenia Północna-Westfalia

Podstawowe obowiązki:

praca w systemie 3/1 lub 4/1 do wyboru przez kierowcę
możliwa praca w weekendy, zgodnie z czasem pracy kierowcy
trasy dalekobieżne, krajowe i międzynarodowe, Benelux
przewóz stali lub papieru
do obowiązku kierowcy należy dokładne zabezpieczenie ładunku, udział w załadunku i rozładunku

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej
niemiecką umowę o pracę na czas określony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
pracę w systemie 3/1 lub 4/1 - do wyboru przez kierowcę
wynagrodzenie wypłacane do 10, następnego miesiąca
18 dni urlopu w systemie 3/1, 20 dni urlopu w 4/1
112,72 € brutto za dzień pracy (trzeba być obecnym w pracy) + diety 30 euro netto/dzień pracy + dodatki 20€ netto za każdy dzień pracy
szacunkowe wynagrodzenie w firmie jest zależne od ilości przepracowanych dni i wynosi:
w systemie 4/1(20 dni roboczych) łącznie 2655€ brutto (podstawa 1614,40€ + 1041,00€ wyrównanie z nadgodzin + diety 26 dni x 30€/dzień ) Wynagrodzenie netto dla 1. klasy podatkowej 2.732,72€ netto, w 3. ok. 2830€ netto
w systemie 3/1 (praca 15 dni roboczych) wynagrodzenie wynosi: 1991,55 € brutto (podstawa 1210€ + wyrównanie z nadgodzin ok. 780,75 + diety 19 dni x 30€ dieta, łącznie netto w systemie 3/1 wyniesie ok. 2100€ netto w 1. klasie, w 3. klasie 2200€

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

prawo jazdy kat.CE, karta kierowcy, kod 95
doświadczenie jako kierowca C+E minimum 3 lata
komunikatywny angielski lub niemiecki

Einloggen oder Registrieren um dich zu bewerben

Login Registrieren