Berufskraftfahrer (m/w/d)

Luksmann Human Resources

Wir bieten:

  • 2.350 - 2.600 € Monatlich netto
  • Arbeitsvertrag, Dauerhafte Arbeit

Erforderlich:

  • Jahre Erfahrung: 1
  • Führerschein: C+E

Arbeitsort:

Rostock, Deutschland

Stellenbeschreibung:

Kierowca kat. C+E - Rostock! - Wolne weekendy! Ref. 141

region zatrudnienia: Rostock, Meklemburgia-Pomorze Przednie

Podstawowe obowiązki:

prowadzenie zestawu DAF, Ciągnik siodłowy + naczepa plandeka
trasy dalekobieżne po Niemczech oraz międzynarodowe po Holandii, Austrii, Francji, Finlandii, Danii, Szwecji, Niemczech, Belgii
przewóz drobnicy
załadunek i rozładunek

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

pracę stałą od poniedziałku do piątku, weekendy wolne (kierowcy zjeżdżają do Polski)
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
niemieckie wynagrodzenie w wysokości między 2350-2600 € netto zależnie od klasy podatkowej

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo
firma oferuje bony paliwowe dla kierowców

Wymagamy:
prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, podstawowe ADR
doświadczenie jako kierowca CE minimum rok
komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Einloggen oder Registrieren um dich zu bewerben

Login Registrieren