Fahrer (m/w/d)

Luksmann Human Resources

Wir bieten:

  • 1.800 - 2.600 € Monatlich brutto
  • Arbeitsvertrag, Dauerhafte Arbeit

Erforderlich:

  • Jahre Erfahrung: 1
  • Führerschein: C+E
  • Deutsch, Gut

Arbeitsort:

Schweinfurt, Deutschland

Stellenbeschreibung:

Kierowca kat. C+E - Plandeka - Schweinfurt Ref. 181
region zatrudnienia: Schweinfurt, Bawaria

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie zestawu: ciągnik siodłowy + naczepa plandeka. Auta 1-5 letnie, MAN
trasy krótko i dalekobieżne po Niemczech, transport głównie między lotniskami (np. między lotniskami w Monachium i Frankfurtem i inne),
przewóz różnych towarów: budowlane, napoje, towary przemysłowe lub towary do transportu lotniczego,
załadunek i rozładunek towaru wózkiem widłowym, zabezpieczenie towaru

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
System pracy: 2/1 (Monachium), 3/1 lub praca bez systemu – w innych lokalizacjach,
przeważnie wolne weekendy,
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą,
niemieckie wynagrodzenie:
praca bez systemu: 2600€ brutto na umowie + ustawowe diety 14€ lub 28€ netto/ dzień (tygodniowo wychodzi 112€ netto z diet),
system 2/1: 1800 € brutto na umowie + ustawowe diety 14€ lub 28€ netto/ dzień (w lokalizacji Monachium w tym systemie po okresie próbnym 2000€ w systemie 2/1)

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia,
pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo,
praca bez systemu: 25 dni urlopu,
system 2/1: 15 dni urlopu,
system 3/1: 20 dni urlopu

Wymagamy:
prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, mile widziane ADR-y
doświadczenia jako kierowca CE,
uprawnienia na wózek widłowy,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 500 800 870

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl
Certyfikat nr 27369 krajowego rejestru agencji zatrudnienia.
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann Sp. z o.o. oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1/62 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Einloggen oder Registrieren um dich zu bewerben

Login Registrieren