Berufskraftfahrer (m/w/d)

Luksmann Human Resources

Wir bieten:

  • 2.200 - 2.500 € Monatlich netto
  • Arbeitsvertrag, Dauerhafte Arbeit

Erforderlich:

  • Jahre Erfahrung: 1
  • Führerschein: C+E
  • Englisch, Grundlagen
    Deutsch, Grundlagen

Arbeitsort:

Chemnitz, Deutschland

Stellenbeschreibung:

Kierowca kat. C+E - Tandem - Chemnitz - Wózek widłowy - Wolne weekendy! Ref. 182
region zatrudnienia: 50 km Chemnitz, Saksonia

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie zestawu: naczepa lub tandem z wózkiem widłowym lub zestaw z dźwigiem i przyczepą, firma w swojej flocie posiada auta: MAN, Renault, DAF, Scania,
trasy dalekobieżne po Niemczech,
przewóz materiałów budowlanych,
załadunek za pomocą wózka widłowego lub dźwigu

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
praca w systemie 3/1 lub bez systemu,
weekendy z reguły wolne, sporadycznie może się zdarzyć praca w sobotę,
również zmiany nocne,
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
niemieckie wynagrodzenie wynosi w systemie 3/1- 2200€-2500€ netto.

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia,
pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo,
możliwe premie paliwowe

Wymagamy:
prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy,
doświadczenia jako kierowca CE 1-2 lata,
uprawnienia na wózek widłowy mile widziane,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Einloggen oder Registrieren um dich zu bewerben

Login Registrieren