Berufskraftfahrer (m/w/d)

Luksmann Human Resources

Wir bieten:

  • 1.750 - 2.250 € Monatlich netto
  • Arbeitsvertrag, Dauerhafte Arbeit

Erforderlich:

  • Jahre Erfahrung: 1
  • Führerschein: C+E
  • Deutsch, Grundlagen

Arbeitsort:

Hamburg, Deutschland

Stellenbeschreibung:

Kierowca kat. C+E - Plandeka - Hamburg - Wolne weekendy! - Zakwaterowanie!
Ref. 149
region zatrudnienia: Hamburg, Dolna Saksonia

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie zestawu : ciągnik siodłowy + naczepa typu firanka. Firma w swojej flocie posiada Iveco i DAFy, wiek: 3-4 lata.
trasy dalekobieżne po Niemczech,
przewóz różnych towarów spedycyjnych na paletach

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
praca stała od poniedziałku do piątku, 90 godzin pracy w ciągu dwóch tygodni lub w systemie 3/1, Weekendy wolne,
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą,
niemieckie wynagrodzenie wynosi przy pracy stałej między 2050€-2250€ netto w zależności od klasy podatkowej, w systemie 3/1 - 1750€ - 1900€ netto

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo
firma posiada również mieszkanie służbowe, można wynająć pokoje jednoosobowe za 100 - 150€ miesięczne,
urlop wypoczynkowy w wymiarze 26 dni w roku, w systemie 3/1 urlop wynosi 15 dni

Wymagamy:
prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, mile widziane ADR-y
doświadczenia jako kierowca CE,
mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego do komunikacji są mile widziane, na miejscu znajduje się polski tłumacz

Einloggen oder Registrieren um dich zu bewerben

Login Registrieren