Körperlicher Arbeiter (m/w/d)

time2work sp. z o.o.

Wir bieten:

  • 12,89 - 14,32 € pro Stunde brutto
  • Arbeitsvertrag, Dauerhafte Arbeit
  • Unterkunft

Erforderlich:

  • Deutsch, Grundlagen

Arbeitsort:

Herzlake, Deutschland

Stellenbeschreibung:

Opis pracy:
Dla niemieckiego producenta naczep do samochodów ciężarowych poszukujemy pomocników lakierników. Praca wykonywana będzie w Herzlake – w północnych Niemczech.

Praca polegać będzie na:
-przygotowaniu powierzchni do malowania (szlifowanie),
-przygotowaniu do transportu, ustawianiu bądź podwieszeniu elementów do malowania,
-wizualnej ocenie elementów powlekanych metoda katodową (KTL) zgodnie ze specyfikacją,
-zabezpieczeniu odpowiednich narzędzi i środków ochrony osobistej,
-kontroli powierzchni do malowania, a w razie potrzeby usunięciu pozostałości kleju i innych materiałów,
-oklejaniu i usuwaniu oklein z elementów,
-utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Wszystkie czynności wykonywał będziesz na podstawie szczegółowej dokumentacji zamówienia. Jest to praca w systemie dwuzmianowym (8 godzin pracy, 5 dni w tygodniu), wykonywana na podstawie niemieckiej umowy o pracę.

Wymagania:
-znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym,
-umiejętność czytania zleceń,
-umiejętność samodzielnej pracy.

Oferujemy:
-umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem,
-w pierwszych miesiącach pracy stawkę 12,89 €/h brutto, później 14,32 €/h brutto,
-możliwość odpłatnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy (około 250 -300 eur/mies).

Podejmując tę pracę zyskujesz:
-zatrudnienie na podstawie niemieckiego prawa pracy przez niemiecką, licencjonowaną agencję, z którą podpiszesz jasną umowę, a w razie potrzeby uzyskasz pomoc koordynatora.
-kompleksowe pośrednictwo w kontakcie między Tobą a pracodawcą,
-30% rabat na usługi TimeTax dot. Niemiec, w tym:
-rozliczenie podatku dochodowego (za rok przepracowany z agencją WorkInDE/time2work),
-uzyskanie świadczenia kindergeld,
-stałą opiekę w trakcie trwania procesu rekrutacji,
-możliwość negocjacji stawki z Pracodawcą w Twoim imieniu,
-bezpłatny proces rekrutacji,
-wsparcie legalnie działającej niemieckiej agencji pracy.

Uwaga, w Niemczech na stawkę netto składa się wiele indywidualnych czynników, które uniemożliwiają precyzyjne podanie kwoty netto. Zakładając, że pracownik zostanie zakwalifikowany do tzw. pierwszej klasy podatkowej jego wynagrodzenie, w ramach tej oferty, może wynieść 9,15€/h netto (przy 12,89 €/h brutto) . Precyzyjne i ostateczne określenie stawki ma miejsce w momencie podpisania umowy, a powyższa informacja zawiera wyłącznie dane szacunkowe.

Einloggen oder Registrieren um dich zu bewerben

Login Registrieren