Krankenschwester (m/w/d)

Benway Sp. z o o

Wir bieten:

  • 3.200 - 3.800 € Monatlich brutto
  • Arbeitsvertrag, Dauerhafte Arbeit
  • Unterkunft

Erforderlich:

  • Jahre Erfahrung: 1
  • Lebenslauf
  • Deutsch, Gut

Arbeitsort:

Dresden, Deutschland

Stellenbeschreibung:

Pielęgniarka/Pielęgniarz do domu opieki#Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta#Niemiecka umowa o pracę#wynagrodzenie od 3.200 euro do 3.800 euro msc#K.Dresden

Miejsce pracy:Drezno ,Niemcy

WYMAGANIA:

Wykształcenie kierunkowe pielęgniarskie
Znajomości języka niemieckiego na poziomie B1/B2,
Zainteresowania podjęciem długoterminowej pracy w Niemczech.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zapewnienie zaplanowanego przepływu pracy w trakcie zmiany, w szczególności wszystkich niezbędnych i zaplanowanych działań
Profesjonalne wykonywanie zadań zleconych przez lekarza w ramach współpracy w zakresie terapii medycznej i diagnostyki.
Zgodność ze środkami zapewnienia jakości
Wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych
planowanie i nadzorowanie czynności opiekuńczych
Podawanie lekarstw zgodnie z dokumentacją

OFERUJEMY:
-Niemiecką umowę o pracę
- pelny etat, praca na 3 zmiany, pensja brutto: 2.625,81€ + dodatki:

praca na noc: 45€/noc, praca w niedziele i dni świateczne: 26€/dzien, praca w soboty: 13€/dzień

dodatkowe wynagrodzenie za urlop(Urlaubsgeld), 13ta pensja (Weihnachtsgeld)

-Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

-Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy o załączenie klauzuli:

Einloggen oder Registrieren um dich zu bewerben

Login Registrieren