Koordinator (m/w/d)

MD Personalservice GmbH

Wir bieten:

  • 1.800 - 2.500 € Monatlich netto
  • Arbeitsvertrag, Dauerhafte Arbeit
  • Unterkunft

Erforderlich:

  • Jahre Erfahrung: 2
  • Führerschein: B
  • Eigenes Auto
  • Lebenslauf

Arbeitsort:

Halle (Saale), Deutschland

Stellenbeschreibung:

Poszukujemy Koordynatora ds. pracowników tymczasowych w Niemczech.

Lubisz pracę z ludźmi? Dobrze posługujesz się językiem niemieckim? Szukasz nowych wyzwań i szans rozwoju? Świetnie! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Czym będziesz się zajmować..
-utrzymywaniem pozytywnych relacji z Klientem niemieckojęzycznym
-planowaniem i organizacją pracowników

Czego oczekujemy od Ciebie..
-że potrafisz bardzo dobrze posługiwać się językiem niemieckim zarówno w bezpośrednim kontakcie jak i mailowo
-mieszkasz lub jesteś gotów zamieszkać w Niemczech
-masz czynne prawo jazdy kat. B
-posiadasz doświadczenie na ww. stanowisku (Koordynator, Team Leader)
-masz duże poczucie odpowiedzialności za pracowników i za realizację zadań
-potrafisz samodzielnie ustalać priorytety, jesteś elastyczny w działaniu i potrafisz szybko reagować na zmieniające się warunki
-wiesz jak rozwiązać nawet najtrudniejszą sytuację z Klientem niemieckim jak i z trudnym pracownikiem

Co chcemy Ci zaoferować:
-zatrudnienie na niemieckich warunkach
-wynagrodzenie dopasowane do twoich umiejętności oraz doświadczenia,
do ustalenia indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej
-pomoc z zakwaterowaniem lub firmowe zakwaterowanie
-narzędzia do pracy: telefon, laptop..
-pełne wdrożenie z naszej strony
-współpracę w młodym, dynamiczny zespole
-elastyczność w wykonywaniu obowiązków

Zainteresowała Cię oferta?? APLIKUJ - odezwiemy się na pewno

Einloggen oder Registrieren um dich zu bewerben

Login Registrieren