Berufskraftfahrer (m/w/d)

Luksmann Human Resources

Wir bieten:

  • 1.425 - 1.900 € Monatlich brutto
  • Arbeitsvertrag, Dauerhafte Arbeit

Erforderlich:

  • Jahre Erfahrung: 1
  • Führerschein:

Arbeitsort:

Magdeburg, Deutschland

Stellenbeschreibung:

Kierowca kat. C+E - Wywrotka - MAGDEBURG - Nowe Mercedesy! Ref. 196

region zatrudnienia: Okolice Magdeburga i Brunszwik, Saksonia Anhalt

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie: Scania, MAN i nowe Mercedesy, wiek aut: od 0 do 3. lat, wywrotki (ciągnik siodłowy + naczepa) lub ruchoma podłoga
trasy krótko- lub dalekobieżne między budowami i klientami,
przewóz towarów sypkich typu ziemia, piasek oraz odpadów

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
systemy pracy: 2/1, 3/1 do wyboru lub praca stała,
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
z reguły od poniedziałku do piątku, weekendy wolne, dla chętnych możliwość nadgodzin w sobotę,
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
firma oferuje stałą kartę paliwową w wysokości 44€ (praca stała), 33€ (system 3/1), 22€ (system 2/1). Ponadto firma przyznała bonusy za ekologiczną jazdę w wysokości 100€ !
niemieckie wynagrodzenie:
praca stała (190h): 1900€ brutto + 1,50€/h dodatku za prowadzenie pojazdu + diety 18€/28€ netto
systemy (142,5h): 1425€ brutto + 1,50€/h dodatku za prowadzenie pojazdu + diety 18€/28€ netto

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia,
pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo,
baza socjalna przy firmie

Wymagamy:
prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy,
doświadczenia jako kierowca CE,
mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Einloggen oder Registrieren um dich zu bewerben

Login Registrieren